UMELCI

DJ´s

Zabezpečujeme personálny servis v oblasti dj produkcie na eventoch alebo v zariadeniach, kde je to potrebné ako napr. bary, kluby, reštaurácie, organizácie a pod. Výhodou spolupráce klienta a agentúry je odbremenenie organizátora od povinností ako napr. obmieňanie dj-ov, správa hudobného a svetelného reťazca, poradenstvo, mediálna podpora a celé know-how s touto činnosťou spojené.

Každý DJ pôsobiaci v agentúre poskytuje služby hudobnej produkcie s vysokým štandardom a disponuje kvalitnou zvukovou technikou od popredných výrobcov. Klientom je k dispozícii široký hudobný archív, ktorý zahŕňa repertuár pre každú klientelu. V agentúre pôsobia DJ-i rôznych štýlov na rôzne druhy podujatí s dlhoročnou praxou.  Týmto sa snažíme o maximálnu ústretovosť k našim klientom.

Ľudová hudba

Folklór tvorí neodmysliteľnú časť slovenskej kultúry. V našej ponuke Vám ponúkame jedinečné vystúpenia rôznych folkórnych skupín, ktoré dotvoria Váš event. Podľa Vášho zadania Vám vyberieme skupinu, ktorá bude najvhodnejšia pre vaších hostí.

Tanec

Ak hľadáte programový doplnok pre vaše podujatie, tanečné vystúpenia sú tou správnou voľbou pre každý druh podujatia a každú vekovú kategóriu. Spolupracujeme s profesionálnymi lektormi, z tejto oblasti.

  • čepčenie
  • predtančenia
  • školy tanca
  • akrobatický tanec
  • vzdušný tanec
  • štandard
  • latino
  • výstúpenia podľa zadania

Stačí si len vybrať a zadefinovať požiadavky.

Harmonikár

Potrebujete osviežiť Vaše podujatie zaujímavým umelcom?

Svadba, Párty, oslava, vystúpenie, firemný večierok. Aj na týchto eventoch môže zažiariť náš akordeonista Ján Jendrichovský! Jeho individuálne vystúpenie môže byť pripravené výhradne pre vaše podujatie a prispôsobené osadenstvu národnostne, alebo tématicky.

Jeho živé vstupy môžu dopĺňať DJ produkciu, čoho výsledkom je spojenie modernej hudby a prvkov ľudovej kultúry. Výsledkom je oživenie hudobných setov netradičnou produkciou, zábava návštevníkov a podpora nálady na evente.

Saxofonista

Chcete svoj event oživiť a dobre sa zabaviť? Doplňte ho vystúpením profesionálneho saxofonistu, ktorý dotvorí produkciu nášho DJa svojími vstupmi a rozprúdi zábavu v každom publliku.

Bongoman

Jedinečné spojenie profesionálneho perkusionustu a DJa vytvorí na Vašom evente, zaujímavé oživenie programu.   Bongoman s jeho živými vstupmi, ktorými dopĺňa dj produkciu a tvoria spolu jeden zohraný celok, ktorého výsledkom je jedinečná show.

Vzdušný tanec

Dych vyrážajúci pocit, zachváti každého návštevníka pri emotívnom vystúpení na v obruči, či dlhých šáloch vo vysokých výškach. Oživte svoj event našou akrobatkou a zážitok z tohto vystúpenia ostane vo vašich návštevníkoch aj dlho po skončení podujatia.

Hostes

Potrebujete vytvoriť jedinečnú atmosféru na Vašom evente? Základom sú pekné hostesky, ktorých úlohou je navodiť na podujatí tú správnu atmosféru. Ich úlohou je zabezpečiť logistický priebeh a plniť úlohy na ktoré ich klient objednal. Promovanie produktov, ochutnávky, uvádzanie hostí a iné.

GoGo

Neodmysliteľnou súčasťou každého párty eventu sú aj go-go tanečnice, ktorých úlohou je navodiť na podujatí tú správnu atmosféru. Tanečnice pôsobiace pre našu spoločnosť sa vyznačujú výraznými a tématickými kostýmami, ktoré tvoríme na základe požiadaviek klienta.